Про компанію

ТОВ "УКР-КОМБІ-ПАК" розташовано на півдні України в місті Одеса. Компанія орієнтована на виробництво матеріалів для створення сучасної, яскравої та екологічно чистої упаковки для застосування в харчовій, фармацевтичній, тютюновій, косметичній, хімічній і легкій промисловості.

Наше обладнання дозволяє виробляти в рулонах комбіновані матеріали на основі паперу, крафт паперу, картону, поліетилену, алюмінієвої фольги і тканин, які з'єднані між собою методом екструзії.

Готові рулони застосовні для подальшої переробки в різних галузях. Продукція відповідає вимогам ТУ 17.1-41255950-001: 2017.

У 2017 році  компанією були розроблені унікальні жиро і водостійкі матеріали, що не мають аналогів. Всі матеріали проходять випробування в лабораторії на міцність і водо-жиростійкість.

Упаковка товарів грає велику роль в успішній їх реалізації. Наша компанія надає послуги для клієнтів по розробці і впровадженню нових видів матеріалів відповідно вимогам замовника.

Відмінностями нашої компанії від всіх відомих є:
∙ багатоступінчастий контроль якості продукції, що випускається;
∙ позитивний досвід інженерів в області поліграфії протягом 15 років;
∙ лідируючі позиції в дослідженнях пакувальних матеріалів;
∙ систематична наукова робота над упаковкою майбутнього;
∙ випуск нових видів пакувальних матеріалів на ринок тільки після проведення випробувань;
∙ відповідність світовим стандартам;
∙ розробка гнучкого матеріалу під індивідуальне замовлення клієнта;
∙ мобільний і гнучкий підхід до завдань.

Технологічна база і досвід дозволили вивести розроблені нами пакувальні матеріали з бар'єрними властивостями на принципово новий рівень. Завдяки інноваційним підходам і правильним технологічним рішенням щодня ведеться робота над новими матеріалами.

На сьогоднішній день ми виробляємо:

  • вологостійкий картон і папір
  • фольгований картон і папір
  • бар'єрний лайнер
  • фольгований лайнер
  • бар'єрний картон і папір
  • термогофрокартон
  • фольма-тканину

І найголовніше - широкий асортимент виробляємих матеріалів дозволяє нашим клієнтам бути конкурентними на ринку, успішно пропонуючи більш цікавий продукт в області упаковки і не тільки ... 

НАШІ ПАРТНЕРИ