Комбіновані пакувальні матеріали в рулонах

У виробництві комбінованих пакувальних матеріалів ми використовуємо алюмінієву фольгу, матеріали на основі синтетичних полімерів і папір. Порядок чергування шарів (або структура композиту) залежить від його функціонального призначення. Зовнішній шар композиційного матеріалу здійснює захист від зовнішнього впливу і на нього наноситься друк. Для цього шару використовується папір або полімери. Внутрішній шар забезпечує герметизацію упаковки, а середній або зовнішній шар - бар'єрні властивості. Монолітність отриманого композиту досягається за рахунок адгезії. Адгезія - це технологічний процес, в результаті якого відбувається з'єднання різнорідних тіл в єдине ціле.

Алюмінієва фольга сертифікована і відповідає ГОСТ 745-2003. Цей матеріал ефективно зберігає продукти харчування завдяки бар'єрним властивостям до впливу кисню і вологи, до проникнення бактерій і ультрафіолетових променів, впливу температур. Важливо відзначити, що до моменту закінчення процесу виробництва, завдяки високотемпературному відпалу, алюмінієва фольга стає стерильною, тому вона безпечна для використання з продуктами харчування. Великий плюс, алюмінієва фольга може нагріватися до високих температур, не деформуючись і не розплавлюючись, що є ідеальною умовою для процесів запаювання упаковки.

Алюмінієва фольга широко застосовується в:
1) кондитерській промисловості. Основні види використовуваної фольги - гладка неокрашенная, каширована фарбована і нефарбована, ламінована;
2) молочній промисловості. Основні види використовуваної фольги - каширована з друком і без друка, з термолаком, з термозварювальним шаром, ламінована, гладка;
3) тютюновій промисловості. Основні види використовуваної фольги - каширована з тисненням і без тиснення, каширована з нанесенням фігурного малюнка, каширована з лаком ковзання;
4) фармацевтичній промисловості. Основні види використовуваної фольги - гладка, з термолаком, з термолаком і друком, з термозварювальним шаром, ламінована.
Матеріали на основі синтетичних полімерів - це: поліолефіни - поліетилен низької щільності, поліетилен високої щільності, лінійний поліетилен низької щільності, поліпропілен, сополімери етилену з іншими мономерами (поліпропіленом, вінілацетатом), полібутен, полі-4-метилпентен; поліетилентерефталат; полікарбонат; поліаміди.

Папір, що використовується нами для виробництва комбінованих пакувальних матеріалів: - етикеточний папір (з мікровосковим покриттям), парафінірований папір, каширований або ламінований, крафт (папір з підвищеною щільністю).

Картон - тонкий картон (щільність від 125 до 400 г/м2) і товстий гофрований картон (щільність від 401 до 1200 г/м2).

Наша компанія виробляє теплоізоляційний матеріал з термо бар'єром, до складу якого можуть входити: папір-картон, полімерний шар, клей, пінопласт, алюмінієва фольга і тканини різних типів.

У виробництві комбінованих пакувальних матеріалів на власному обладнанні наша компанія використовує екологічно чисту сировину, що відповідає всім європейським стандартам якості, а великий асортимент продукції, що випускається, дозволяє нашим клієнтам замовляти матеріали в одному місці, отримуючи вигідні умови співпраці.

Маркування сировини і її характеристики представлені в таблиці:

Сировина Маркування
УКР-КОМБІ-ПАК
Щільність, кг / м2 (від-до)
 Папір  ПАП  0,030 - 0,125
 Картон  КТ  0,125 - 0,440
 Поліетилен  ПЕ  0,010 - 0,050
 Алюміній  АЛЮФ  0,017 - 0,034
 Гофра тришарова  ГБ-3  0,350
 Гофра п'ятишарова  ГБ-5  0,58
 Клей  КЛ  0,010 - 0,050
 Пінопласт  ПНП  0,250 - 2,700
 Папір крафт  ППК  0,030 - 0,125
 Папір етикеточний     ППЕ     0,030 - 0,125
 Тканина  ТК  0,100 - 1,500

Усі комбіновані матеріали випускаються в рулонах. Рулон - це циліндр, утворений намотуванням готового композиту на картонну втулку. Форматом рулону композиту є висота циліндра, яка вимірюється у міліметрах. Діаметром рулону є діаметр основи циліндра. Діаметр рулону також у в міліметрах. Внутрішній діаметр картонної втулки зазвичай становить 76,2 мм. Картонна втулка призначена для насадження на вал розмотувальної машини для подальшого розмотування рулону. Ця інформація важлива для тих замовників, які розмотують рулони машинним способом, або насаджують рулон на вісь (штир) і вручну відмотують необхідні довжини.

Розміри рулону представлені на зображенні:НАШІ ПАРТНЕРИ

Подробнее о настройке глобального тега… Если Вы добавили на сайт глобальный тег из другого сервиса Google (например, Аналитики) или из другого аккаунта Google Рекламы, скопируйте команду config ниже и вставьте ее в каждый экземпляр глобального тега непосредственно перед закрывающим тегом . gtag('config', 'AW-793259882');